Mide güçlendirici

Mide güçlendiriciKarında gerginliğe, yemek sırasında ve sonrasında rahatsız edici bir tokluk hissine ya da midenin üst bölümünde ağrıya ve yanmaya yol açan hazımsızlık sigara içenlerde, hamile kadınlarda ve aşırı kilolu kişilerde daha sık görülüyor.

Ancak, hazımsızlığı evde uygulayacağınız tedavilerle kolayca iyileştirebilirsiniz.

Mide genişlemesi tedavisi

Mide genişlemesi tedavisiMide genişlemesi tedavisi. Midenin süreğen olarak genişlemesi (gastrektazi). Çok az rastlanan mide genişlemesi, cerrahi girişimlerden, midenin yukarı ve orta kısımlarına gelen şiddetli darbelerden, aşırı derecede yeme içmeden sonra baş gösterir.

Bunun yanı sıra tifo ve zatürre gibi bulaşıcı hastalıklar sırasında da mide genişlemesi olabilir. Ani ve ivegen mide genişlemesinin nedeni mide çeperi kaslarında meydana gelen inmedir. Bu inme, mide çeperinin gerginliğini ortadan kaldırarak, çeperi yumuşak ve hareketsiz kılar. Bunun sonucu mide çeperi genişler.

Sponsor bağlantılar

Bölgesel zayıflama

Göbek bölgenizdeki yağları eritmek ve karın sarkıklarınızı sıkılaştırmak için bloğumuzda sizlere göbek eritme yöntemleri anlatıyoruz.

Yeni Yorumlar

  • siray85

    12 Temmuz 2014 |

    7 gün diyeti 7 gün sonunda ne kadar kilo verdiyor arkadaşlar deniyeniniz var mı? Birde bu diyeti 1 ay boyunca yapsam sağlık açısından zararlı olurmu ki benim hızlı şekilde özellikle göbek ve basen bölgelerimden zayıflamam gerekiyor. Ayrıca böyle sadece göbek eritme zayıflama bölgeleri için diyetler yazdığınız için teşekkür ederim.

Bilgilendirme

Göbek eritmek için sitede yer alan bilgileri çeşitli dergi ve internet sitelerinden alıntı yaparak sizlere tek bir adresten ulaşmanıza imkan sağlayan bloğumuzda yayınlanan bilgilerin doğrululuğundan kaynak sahipleri sorumludur. Aksi taktirde oluşabilecek herhangi bir problem dolayı www.gobekeritme.com ve ilgili kişiler sorumlu değildir.