Et göbek yapar mı

kurban, etKurban eti göbek yaparmı, Kurban bayramı gelmesiyle et tüketimi artıcak ve kilo almamız kaçınılmaz olucak. Önerimiz akşam 5 6 dan sonra et tüketmemeniz gerektiğini unutmamalıyız.  Kırmızı et belli yaşdan sonra damar tıkanıklığı na neden olabilir. Koyun, koç, tosun ve dana eti aşırı tüketmekten kaçınınız.

Çorba göbek yapar mı

Çorba göbek yapar mıÇorba göbek yapar mı? Çorba içmek kilo vermenizi sağlar mı? Çorbanın diyetinize ne katkısı var? Diyetisyen Özlem Sert Aydın bu soruların yanıtını verdi ve çorbayla zayıflamanın yollarını anlattı.

İster zayıflama diyeti uygulayın, ister koruma programı çorba yemek kültürümüzde yüzyıllardır varolan, çeşitliliğiyle, sunumuyla yemeklerde tercih edilen bir besin türü. Biz diyetisye

Sponsor bağlantılar

Bölgesel zayıflama

Göbek bölgenizdeki yağları eritmek ve karın sarkıklarınızı sıkılaştırmak için bloğumuzda sizlere göbek eritme yöntemleri anlatıyoruz.

Yeni Yorumlar

  • berna5

    13 Kasım 2014 |

    Bayan için önerebileceğiniz ince elbise altında da giyilebilen korse önerileriniz nedir

Bilgilendirme

Göbek eritmek için sitede yer alan bilgileri çeşitli dergi ve internet sitelerinden alıntı yaparak sizlere tek bir adresten ulaşmanıza imkan sağlayan bloğumuzda yayınlanan bilgilerin doğrululuğundan kaynak sahipleri sorumludur. Aksi taktirde oluşabilecek herhangi bir problem dolayı www.gobekeritme.com ve ilgili kişiler sorumlu değildir.