Çorba göbek yapar mı

Çorba göbek yapar mıÇorba göbek yapar mı? Çorba içmek kilo vermenizi sağlar mı? Çorbanın diyetinize ne katkısı var? Diyetisyen Özlem Sert Aydın bu soruların yanıtını verdi ve çorbayla zayıflamanın yollarını anlattı.

İster zayıflama diyeti uygulayın, ister koruma programı çorba yemek kültürümüzde yüzyıllardır varolan, çeşitliliğiyle, sunumuyla yemeklerde tercih edilen bir besin türü. Biz diyetisye

Neden en çok erkeklerde göbek olur

Neden en çok erkeklerde göbek olurErkeklerde karında yağlanma kadınlara oranla daha sık görünür. Bu tamamen hormanel ve cinsiyet faktöründendir. Karın içerisinde de en büyük etken alkoldür. Kadınlara nazaran erkekler daha sık alkol tükettiği için erkeklerde çok karın yağlanması olur. Bu yağlanma iç yağlanma olup en büyük hastalıklara yol açabilir.

Sonuç olarak Hormanel faktörler erkeklerde göbek yapan en başta gelen cinsiyet faktörü diyebiliriz.

Sponsor bağlantılar

Bölgesel zayıflama

Göbek bölgenizdeki yağları eritmek ve karın sarkıklarınızı sıkılaştırmak için bloğumuzda sizlere göbek eritme yöntemleri anlatıyoruz.

Yeni Yorumlar

  • no name

    09 Eylül 2014 |

    kremle olcak iş mi sence ya akıl var mantık var. git spor yap

Bilgilendirme

Göbek eritmek için sitede yer alan bilgileri çeşitli dergi ve internet sitelerinden alıntı yaparak sizlere tek bir adresten ulaşmanıza imkan sağlayan bloğumuzda yayınlanan bilgilerin doğrululuğundan kaynak sahipleri sorumludur. Aksi taktirde oluşabilecek herhangi bir problem dolayı www.gobekeritme.com ve ilgili kişiler sorumlu değildir.