Doktorum göbek eritme çayı

doktorum-gobek-eritme-cayiKilo vermek için kullanılacak en sağlıklı ve hızlı yöntemdir. Zayıflama çayı içersinde yağ yakıcı ve metablolizmayı hızlandırıcı bitkiler olduğu için diğer birçok kimyasal çözüm yerine kullanılabilir. Zayıflama çayı tarifi için aktarlardan hatta markette satılan bitkisel çaylardan yararlanabilirsiniz, lipton , Doğadan ve Doğuş çay gibi kaliteli markaların poşet çayları aşağıdaki bitkilerin çoğu için çeşitli üretimleri bulunur. Fakat hepsi bir arada 9 bitki çayı diye bir ürünleri yoktur. Sizin yapacağınız farklı çayları alıp karıştırmak. Aktardan alacağınız cinnema ve barut ağacı bitkisi marketlerde bulunmaz.

Bitkisel Çay Tarifi

Bitkisel çay diyet yöntemi ile ayda 3-4 kilo verebilirsiniz. Beraberinde doğada yürüyüş ve jimnastik yaparsanız Bir ayda 6-7 kilo vermeniz bile mümkündür.

Göbek Eritme tarifi içeriği:
1. Mate bitkisi
2. Biberiye bitkisi
3. Funda yaprakları
4. Yeşil çay
5. Kekik
6.Cinnema bitkisi
7.Barut ağacı yaprağı
8.Sinirli ot
9. Limon

Bunları 100 gramlık parçalarla ayırıp farklı zamanlarda demleyip içebilirsiniz.

Göbek Eritme Çayı Hazırlanışı

Bir litre suyu kaynayın, ocaktan aldıktan sonra içine 2 kaşık yeşil çay koyun, Diğer bitkileri de birer kaşık ekleyin. Son olarak bir limonu dörde bölüp ekleyin.

Zayıflama çayı 5 dakika demlendikten sonra süzerek bardağa katın, zayıflama çayımız içmeye hazır. Özellikle yemeklerden önce bir bardak içmeniz sindirimi kolaylaştırır ve daha az yemenizi sağlar.

Bu bitkisel çayı her gün tekrar demlemeniz gerekir. Taze olması daha iyidir. Sabah demlediğiniz çay ısıtıp öğleden sonra tekrar içebilirsiniz.

Etiket: , , , ,


Sponsor bağlantılar

Yorum Yap / Soru Sor

Bölgesel zayıflama

Göbek bölgenizdeki yağları eritmek ve karın sarkıklarınızı sıkılaştırmak için bloğumuzda sizlere göbek eritme yöntemleri anlatıyoruz.

Yeni Yorumlar

  • berna5

    13 Kasım 2014 |

    Bayan için önerebileceğiniz ince elbise altında da giyilebilen korse önerileriniz nedir

Bilgilendirme

Göbek eritmek için sitede yer alan bilgileri çeşitli dergi ve internet sitelerinden alıntı yaparak sizlere tek bir adresten ulaşmanıza imkan sağlayan bloğumuzda yayınlanan bilgilerin doğrululuğundan kaynak sahipleri sorumludur. Aksi taktirde oluşabilecek herhangi bir problem dolayı www.gobekeritme.com ve ilgili kişiler sorumlu değildir.