Bel inceltme diyeti

bel inceltmeBel inceltme diyeti sayesinde, göbek ve bel bölgenizi inceltebilirsiniz. Sağlıklı zayıflayabilmek için bel eritme diyetini spor ile birlikte diyet programı yaparak yapmanız gerekmektedir. Çeşitli zayıflama ürünleri ve diyet hapları bu programın dışındadır. Hiçbir yan etkisi olan ve doğal yollardan olmayan yöntemler bel eritme diyetine uygun değildir.

Fazla olan kilolarınızdan kurtulmak mı istiyorsunuz ? En hashas ve özen gösterdiğiniz bölgeniz olan bel, göbek bölgenizdeki yağları eriterek, kısa zamanda kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bel eritme diyetinin sabah kahvaltılarında yiyecebileceğiniz yiyecekler içecekler ; Tüm yeşil sebzeler serbesttir. Yağsız peynirler, yağsız sütler, haşlanmış yumurta, en fazla 5 adet zeytin, çay olarak bitkisel çay, ekmek olarak kepekli ekmek, bal, reçel bunlar sabah kahvaltılarınızda serbesttir. Ayrıca tüm mevsiminin meyveleri, portakal suları, meyve suları organik olması kaydı ile bel eritme diyetinde serbesttir.

Bel eritme diyetinde öğlen yemeğinde yiyebilecekleriniz; Beyaz etler serbesttir. Balık ızgara olarak tüketilmelidir. Tavuk etide haşlama veya ızgara şeklinde. Yağlı yiyecekler bel inceltme diyetinde yasaktır. Et dışında tüm baklagiller serbesttir. Karbonhidrat bakımdan zengin olmayan diğer yiyeceklerde bu diyet listesine dahildir. Akşam yemeklerindede bunu uygulayabilirsiniz.

Bol, bol su içmeli. Bol , bol yeşillik yemeli ve tüm yeşil sebzelerden karışık bir salata her gün bir tabak yenmelidir.

Bel eritme inceltme diyetinde; Gazlı içecekler, yağlı yiyecekler, abur cuburlar, hazır gıdalar yasaktır.

Diyet programında uygulamanız gereken spor hareketleri; Haftanın 4 günü bel eritme diyetinde spor yapmalısınız. Pazartesi kahvaltıdan sonra 30 dakika bisiklet sürmelisiniz, bu hareketin ardından 50 adet mekik hareketi, 30 adet şınav çekmeli ve 200 kere ip atlamalısınız.

Bu hareketlerin aynısını Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere sürekli devam ettirmelisiniz. Yukarıdaki verdiğimiz diyet listesiyle birlikte uygulayacağınız bu spor hareketleri sayesinde beliniz hem incelmiş olacak hem göbel ve bel bölgenizdeki yağlarınızı eritmiş olacaksınız. Sağlıklı zayıflamalar.

Etiket: , ,


Sponsor bağlantılar

Yorum Yap / Soru Sor

Bölgesel zayıflama

Göbek bölgenizdeki yağları eritmek ve karın sarkıklarınızı sıkılaştırmak için bloğumuzda sizlere göbek eritme yöntemleri anlatıyoruz.

Yeni Yorumlar

  • berna5

    13 Kasım 2014 |

    Bayan için önerebileceğiniz ince elbise altında da giyilebilen korse önerileriniz nedir

Bilgilendirme

Göbek eritmek için sitede yer alan bilgileri çeşitli dergi ve internet sitelerinden alıntı yaparak sizlere tek bir adresten ulaşmanıza imkan sağlayan bloğumuzda yayınlanan bilgilerin doğrululuğundan kaynak sahipleri sorumludur. Aksi taktirde oluşabilecek herhangi bir problem dolayı www.gobekeritme.com ve ilgili kişiler sorumlu değildir.