1 Haftada göbek eritme egzersizleri

1 Haftada göbek eritme egzersizleriGöbeğimi eritmek istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmeyenler için sitemizde diyet programları mevcuttur. Ama spor ve egzersizle desteklenmesi şarttır. Göbek eritmek için faydalı egzersiz arayanlar için resimli göbek eritme egzersizleri.

Resimli 1 Haftada Göbek Eritme Hareketleri

Göbeğinizi eritmek ve düz bir karına sahip olmak için, aşağıdaki hareketleri tavsiye ediyoruz. Hareketleri yaparken karnınızı gevşek bırakmamaya özen göstermelisiniz. Burada size bir tiyo verelim. Örneğin otururken karın kasınızı kasılı tutun, nefes alın, on saniye içinizde havayı tutun sonra bırakın. Ayrıca yolda yürürken karın kaslarınınızı kasarak yürürseniz, göbek eritmek için faydalı olacaktır. Karın kaslarınız kasıl ıtutmayı alışkanlık haline getirmenizde fayda var. Bu alışkanlık aynı zamanda duruşunuz düzeltmeye de yarayacaktır.

Karın kaslarınızı gevşek tutmazsanız, aşağıdaki hareketlerden büyük fayda görebilirisiniz.

Şimdi yapacağımız iki hareket birbirine benziyor. Başlangıç pozisyonu için sırt üstü yere uzanıyoruz. Avuç içlerimizi yere yapıştırarak ellerimizi iki yanımıza koyalım. Sol dizinizi hafifçe kırarak sağ bacağınızı gergin halde yukarı doğru doksan derece kaldırın.

Bu halde iken iki elinizle sağ dizinizi tutun. Sol bacağınızı gergin olarak kırk beş derece kaldırın. Öne doğru seri şekilde 8 küçük esneme yapmaya çalışın. Sonra başa dönün ve aynı hareketi diğer bacağınızla da uygulayın.

gobek-eriten-1

gobek-eriten-2

gobek-eriten-3
İkinci hareket için de ilk durumdaki pozisyonumuzu tekrar alıyoruz. Sol dizinizi hafifçe kırarak sağ bacağınızı gergin halde yukarı doğru doksan derece kaldırın. Bu sefer sağ bacağımızı gerip kaldırmak yerine, ellerinizi diz hizasında ileri uzatarak yine 8 kez esneyin. Sonra diğer bacağınızla da aynı hareketi tekrarlayın.
,göbek eritme hareketleri,göbek eriten hareketler,göbek eritme egzersizleri,göbek eritme hareketleri resimli,karın eritme hareketleri

Etiket: , , ,


Sponsor bağlantılar

Yorum (12)

 • ataman
  11 Mart 2013 at 10:52 |

  merhaba arkadaşlar ben bu hareketlere bugun başlıcam allah nasıp ederse. boyum 1.65 ve kılom 70,10 kılo vermek ıstiyorum . bır gunde 2 kere yapmak ıstıyorum ve cay kullanıyorum umarım işe yarar sıze bır hafta sonra sonucu yazarım inş. herkeze bol diyet ve sporlar ŞUNU UNUTMAYALIM AGZIMIZDAN KESMEDİGİMİZ SÜRECE İSTEDİGİMİZ GÖRÜNTÜYE ULAŞAMAYIZ .

 • ayse
  08 Mayıs 2013 at 13:08 |

  ewet libatos zayıflatıyor kulann arkadaslar faydasını göreceksini allah kılolulara yardım etsin zor gercekten ..

 • pehlivan 27
  06 Temmuz 2013 at 01:15 |

  Merhaba arkadaşlar işte sürekli oturmaktan ve her yere arabayla gitmekten günde çok az yürümekteyim. Yaş ilerledikçe de yavaş yavaş hantal olmaya başlayıp kötü kilo yaptım. Özellikle göbek bölgemde aşırı yağlanma ve sarkma var. Yavaş yavaş göbek eritme hareketleri yapıyorum her sabah ve mümkün olduğunca sıvı tüketmeye özen gösteriyorum. En etkili göbek eritme egzersizleri bunlar mı arkadaşlar ve bu sporları yaparken başka neler yapmalıyım.

 • kutay kaplan
  25 Temmuz 2013 at 02:55 |

  Ben 16 yaşındayım ama göbek sorunum bir hayli fazla sabah ve uyumadan önce bur da okuduğum egzersizleri ve göbek eritme diyetini yapıyorum yaklaşık 3 haftadır biraz erime oldu gibi kilo vermişim 3 kilo kadar umarım göbektendir. Dün akşam çok mu egzersiz yaptım bilmiyorum ama bir rüya gördüm sizlerle de paylaşmak istedim. Rüyam şöyle..

  Rüyamda benle babamı öldürmek isteyen bir adam var. adam voldemort’a benziyordu. kel, kaşı yok,burnu yok,dev yılana dönüşebilen bir adam.bizi kovalıyor ve bizde ondan kaçıyorduk.sokakta yüzlerce araba vardı ama içinde kimse yoktu ortalık çok sessizdi sanki tüm insanlar kaçmış gibiydi.o adam ise arkamızdan dev bir yılan olarak geliyor bizde arabaların arasında kaçıyorduk.dev yılanda yerden kuyruğunu çıkartarak bizi öldürmeye çalışyordu kuyruğunun ucu çok sivriydi.birçoğu arabanın içinden kuyruğu çıkartarak bir ara benim vucumdan kılpayı sıyrırdı. durmadan beni hedef alıyordu.sonradan yerden fırlayarak önümüze çıktı kuyruğu ile ikimizi yakaladı.yakaladıktan sonra insana dönüştü.sonradan çok az kısıtlı güneş ışığı geldi.onu oraya ittim.kafası ve yüzü yanmaya başladı. sonradan beni itti ben kaçmayı başarmıştım.ama babam kurtulamamıştı babamın ruhunu emiyordu birşey tapamadım.sonradan uyandım…

  • Derya
   01 Eylül 2014 at 21:12 |

   göbeği olanlar mekik çeksin çok işe yarıyo…

 • songül
  02 Ağustos 2013 at 14:08 |

  mrb ben yeni dogum yaptım ama kilolarım var en önemliside göbegim var ne yapmam lazım 1 fikri olan lütfen cvp yazsın

 • Mehmet ŞEN
  20 Ağustos 2013 at 16:27 |

  Arkadaşlar merhaba. Ben ne yapsam enine veya omuzlardan yüzden kilo almıyorum. Kilo aldıkça hep göbek bölgesine gidiyor ve vermesi de öyle alındığı gibi kolay olmuyor. Ama artık egzersiz derslerine başladım haftada 3 gün 2 şer saat çalışıyorum spor salonların da geriye kalan zamanda da evde bu hareketleri yapıyorum gerçekten işe yarıyor.

 • asya
  11 Eylül 2013 at 09:01 |

  Size bir rüyamı anlatıcam çok zayıflamak istiyorum özellikle göbek bölgesinden dua ederek uyudum ve bu rüyayı gördüm rüyamda bir arkadaşımın ölmüş oldugunu gördüm sevgilisiyle uzanırken kız arkim ölmüş morarmış sabah bizde cenazeye gidiyoruz herkez aglıyo bizde öyle sonra uyandım başka bir rüyaya yatmışım ordada babamla ben bir yere gidiyoruz gene bu rüyayla ilgili oluyomuş orda kavga çıkıyo gençler kavga ediyo ama tam arkamızda ediyolar o ara biz babmla kaçıyoruz ama silah birimize gwliyo kime geldigini hatırlamıyorum uyandım sonra başka rüyaya gene yattım bu seferde kardeşimleyim yolda giderken karşımıza bi köpek çıkıyo beyaz bi köpek ama kocaman bana bi yardım parçası söyle de kurtul diyo söylüyorum bi asdam aşagıdan geliyo ya diyorum parça söyledim sadece bir kişimi geldi diyorum sonra kurtulmak istiyosan bir parça daha söyle diyo ama etkilesin beni diyo tamam diyorum sonra daha söylemeden kurban kesicez diyo tamam keselim diyorum sonra ne oluyosa kendimi bizde görüyorum o köpek te insan oluyo bir anda sonra diyo bana söyle parça diye kutrtulman için tam dicem telefonum çalıyo tam telefona bakıcaktım ki uyanıyoruıum
  rüyam bu 3 tane farklı rüya gördüm ama etkilendim baya rüyalardan bana yardımcı olun lütfen

 • cenk
  27 Eylül 2013 at 23:42 |

  Göbek eritme egzersizleri hareketleri çok güzel anlatılmış haftada 3 gün uygulamaya çalışıyorum yanında göbek eritme diyeti buldum onu yapıyorum ve günden güne farkı görmeye başladım. Göbek sporları diyince burası geliyor artık aklıma.

 • Murat bey
  12 Aralık 2013 at 20:02 |

  37 yaşındayım malum yaş ilerledikçe metabolizma yavaşlıyor yediklerimizi geç yakıyor midemiz ve spor ve hareketsiz egzersiz yapmamamızla birlikte göbek bölgemizde yağlanma sarkık meydana geliyor. Ben her sabah mümkün olduğunca 15 dakika bu tür egzersizler yaparım ve çok şükür çok fazla göbeğim var amatörce yaptığım göbek eritme hareketleri ile şimdi bu site sayesinde de bilinçli olarak hangi egzersizleri yapacağımı öğrendim teşekkür ederim.

 • hafize nur
  25 Ocak 2014 at 23:39 |

  Göbek eritme egzersizleri her sabah düzenli olarak yapıyorum gerçekten 1 ayda inceldiğini ve sıkılaştığını gördüm. Bir diğer faydası da yediklerimi artık daha çabuk sindiriyorum gaz veya mide şişkinliği yapmıyor. Göbek eritme sporları olarak bu bloğu kutluyorum.

 • göbek erimiyor
  04 Eylül 2014 at 18:25 |

  benim boyum 1.65 kilom 53 zayıfım aslında ama ne zaman kilo alsam ilk göbeğim büyüyor..zayıflayıncada hiç erimiyor…bu hareketleri yapacağım.inş yararı olur.

Yorum Yap / Soru Sor

Bölgesel zayıflama

Göbek bölgenizdeki yağları eritmek ve karın sarkıklarınızı sıkılaştırmak için bloğumuzda sizlere göbek eritme yöntemleri anlatıyoruz.

Yeni Yorumlar

 • berna5

  13 Kasım 2014 |

  Bayan için önerebileceğiniz ince elbise altında da giyilebilen korse önerileriniz nedir

Bilgilendirme

Göbek eritmek için sitede yer alan bilgileri çeşitli dergi ve internet sitelerinden alıntı yaparak sizlere tek bir adresten ulaşmanıza imkan sağlayan bloğumuzda yayınlanan bilgilerin doğrululuğundan kaynak sahipleri sorumludur. Aksi taktirde oluşabilecek herhangi bir problem dolayı www.gobekeritme.com ve ilgili kişiler sorumlu değildir.